Skocz do zawartości
tadraut

VPS do nauki w Polsce

Polecane posty

Cześć wam,

szukam VPS'a do nauki programowania, mile widziane oferty z możliwością zniżki studenckiej, priorytetem jest dla mnie fajna cena, nie przeszkadza mi płatność z góry na np. rok. Początkowo myślałem nad vpsami z lowendbox bo ceny super ale wszystko tam jest z USA i sprawdzałem pingi to tragedia... Dlatego najlepiej gdyby serwer był w Polsce, ew. Francja lub Niemcy.

Specyfikacja jakiej potrzebuje:

4GB ramu, 2xCPU, 50GB SSD, 1x IP

Napisano (edytowany)

WEBH

Edytowano przez hock

Cześć,

Możesz skorzystać u nas ze zniżki na serwery VPS - 51% rabatu na 2 lata, po przedłożeniu ważnego dokumentu potwierdzającego pobieranie nauki/studiowanie.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

• Super! 2

59 minut temu, Fizyda napisał:

Po co Ci vps do nauki programowania?

Bo działa niezależnie od mojej stacjonarki, na tym najbardziej mi zależy.

1 godzinę temu, Ponury Typ napisał:

Może zamiast vps warto rozważyć kupno dedyka do domu: https://allegro.pl/oferta/hp-proliant-dl380-g7-2xxeon-e5620-2-40ghz-16gb-ram-8151613831

Model jest stosunkowo cichy po bootcie.

Myślałem nad tym ale wolę jednak VPSa.

59 minut temu, webh napisał:

Cześć,

Możesz skorzystać u nas ze zniżki na serwery VPS - 51% rabatu na 2 lata, po przedłożeniu ważnego dokumentu potwierdzającego pobieranie nauki/studiowanie.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

@webh odezwę się na maila bo mam kilka pytań

Przykro mi ale nadal nie wiem do czego może być potrzebny VPS w trakcie nauki programowania ... Nawet jeśli uczysz się webdevelopmentu to w pierwszych miesiącach nauki vps do niczego się nie przyda, jeśli już to w 99% przypadkach po kilku miesiącach nauki może przyda się jakieś konto nawet na darmowym shared hostingu.

15 godzin temu, tadraut napisał:

Specyfikacja jakiej potrzebuje:

4GB ramu, 2xCPU, 50GB SSD, 1x IP

Jak do nauki to Masz dosyć wygórowane wymagania . Masz AWS Free Tier  za free na rok. Do nauki w zupełności wystarczy.

---

A z płatnych co prawda nie nie w PL ale blisko, wiec bez różnicy i najtańszy jaki spotkałem

https://contabo.com/?show=vps

• Lubię 1

16 godzin temu, ArubaCloud napisał:

Zapraszamy do naszej promocji VPS od 7 PLN do końca czerwca. Na pewno coś znajdziesz do nauki

https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx

Od 7,99 PLN, jeśli już ;)

Czy w tym najtańszym pakiecie zabezpieczacie jakoś dane? Np. RAIDem, jakimś backupem? Napisałbym bezpośrednio do was, ale... czat przynajmniej od wczoraj nie działa ("Sorry, no one is available to chat. Please send us a ticket or feel free to try again later"), a mimo tekstu "Możesz także skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość e-mail" znalezienie adresu e-mail graniczy z cudem.

https://kb.arubacloud.pl/pl/computing/uzytkowanie-i-technologia/wlasciwosci-techniczne-uslugi-aruba-cloud-computing.aspx

Cytat
  • Każdy dysk jest aktywowany na macierzy storage w technologi Raid 10 z wysoko wydajnymi dyskami. Każda macierz storage jest replikowana na jednym bliźniaczej macierzy storage zabezpieczając date przed awarią jednego z nich.

Jak cena jest priorytetem to chyba na chwile obecna najtaniej jest w rapiddc z promocja  vps -> 14,40 za rok

Nie wiem jak się sprawuję ogólnie, ja wykorzystuję go tylko jako vpn, postawilem na próbę i-mscp na nim, ale żadnego większego obciążenia nie generuję, działa to co ma działać ;) chyba taniej do nauki nic innego nie ma ;)

• Lubię 1

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.