Skocz do zawartości

RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

• Odpowiedzi 487
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wątek przeznaczony na wszelką bzdurną, nieistotną bieżącą dyskusję rodem z czata  - Chcesz gdzieś zrobić offtopa? Daj linka do tematu i skomentuj tutaj. - Chcesz napisać coś mało ważnego dla

Posted Images

• 4 weeks later...
  • 7 months later...

Z jednej strony tak. Z drugiej, jeśli problem da się poprawić w 3 minuty, to może w ogóle nie powinien był mieć miejsca. Z trzeciej trochę niepotrzebnie wrzucasz nazwisko zawodnika z supportu.

Przed chwilą, blfr napisał:

Z jednej strony tak. Z drugiej, jeśli problem da się poprawić w 3 minuty, to może w ogóle nie powinien był mieć miejsca. Z trzeciej trochę niepotrzebnie wrzucasz nazwisko zawodnika z supportu.

Jest to właściciel mydevila wiec nie widzę problemu z „publikacją” danych które są w stopce na stronie.

• 3 weeks later...

Właśnie trafiłem na post Krzysztofa Kotkowicza:

Szczególnie zaciekawił mnie fragment: "Gdy pod koniec kwietnia nie byłem w stanie napisać odpowiedzi na pozwy złożone przez nazwa.pl i ich spółkę córkę o12.pl, targnąłem się na własne życie." 

Pozostawiam to pod Waszą ocenę i analizę.

• Zaskoczony 2
  • Smutny 1

Hmm... ciężko się do tego odnieść a przeczytałem cały wpis. Niezbyt przyjemny ale z nadzieją na końcu.

Jak rozumiem targnięcie się na życie - na szczęście nieudane - nie było wynikiem pozwów od dwóch w/w firm tylko jednym z czynników które się skumulowały i stąd decyzja autora o samobójstwie.

Swoją drogą znaczy się że muszą nieźle ludzi gnębić tymi pozwami i nie jest to mit.

• 1 month later...
  • 5 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.