Skocz do zawartości
  • Cześć!

    Witaj na forum RootNode - aby pisać u nas musisz się zarejestrować, a następnie zalogować. Posty pisane z kont niezarejestrowanych nie są widoczne publicznie.

RN Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek przeznaczony na wszelką bzdurną, nieistotną bieżącą dyskusję rodem z czata 

- Chcesz gdzieś zrobić offtopa? Daj linka do tematu i skomentuj tutaj.

- Chcesz napisać coś mało ważnego dla jakiegoś wątku, a nie chcesz robić nowego tematu? Zrób to tutaj.

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to chyba stały punkt Twojego harmonogramu, zakładanie takich tematów :P

 

Zrobiłem to raz, "z pewną taką nieśmiałością" (#pdk) na WHT kilka lat temu, a potem okazało się, że to najczęściej wykorzystywany wątek ;) Więc skoro się sprawdził to... ;)

Edytowane przez nrm
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mescam napisał:

Powiesz coś więcej? Przymierzam się do wytestowania tego rozwiązania w firmie.

Właściwie chyba wszystkie funkcjonalności towera działają. Jak znalazłem błąd to po paru godzinach od zgłoszenia była poprawka. Jedynie to że chwilę się budują obrazy dockera.

Na pewno działa lepiej od semaphore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, mrViperoo napisał:

Właściwie chyba wszystkie funkcjonalności towera działają. Jak znalazłem błąd to po paru godzinach od zgłoszenia była poprawka. Jedynie to że chwilę się budują obrazy dockera.

Na pewno działa lepiej od semaphore.

To mnie zachęciłeś, spróbuję w tym tygodniu się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiórka się udała, produkt już 3 rok jest rozwijany... bardzo udany symulator... obejmujący cała nasza galaktykę, czyli ponad 200 miliardów gwiazd do których można dotrzeć w tym gigantyczną ilość rzeczywistych obiektów, które ludzkość zna i opisała (nazwała)... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beze mnie ten temat nie byłby już taki sam :P

Pytanie o charakterze bardziej technicznym, nie bardzo wiem gdzie zadać więc niech będzie tutaj - RN siedzi na jakiejś nowszej wersji IPB? Widzę nieco różnic w działaniu w porównaniu do WHT. Tak jakby inaczej, nowocześniej i chyba lepiej... Trochę się gubię w tym nowym interfejsie, chyba kwestia przyzwyczajenia ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.