Skocz do zawartości

mrViperoo

Administratorzy
 • Ilość treści

  260
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

Wszystko napisane przez mrViperoo

 1. Kiedy dodacie systemy z rodziny Centos (pamiętajcie o wersji 7)?
 2. Tak, masz rację. W OVH na pewno mają swift i nigdzie nie chwalą się wsparciem dla S3.
 3. Tiktalik.pl, Oktawave, CloudFerro.pl, OVH
 4. Doładuj za 5zł i przetestuj ponieważ mają rozliczenie godzinowe. Od siebie dodam że za tą kwotę są bardzo stabilni, nie pamiętam żeby mieli jakiś większy fuckup w ostatnim czasie.
 5. @rafii Ewentualnie jak chcesz zobaczyć ranking samych hostingodawców, możesz użyć wyszukiwarki która filtruje po typie. Np. https://top100.rootnode.pl/ranking/hosting/1.html
 6. Jak na dwu zatokowy NAS to powiedział bym że bardzo drogi. Potrzebne Ci multimedialne funkcje (HDMI)? Ogólnie miałem QNAP TS-251A którego sprzedałem a teraz nie dawno zakupiłem QNAP TS-231P na drewnianym CPU i daje radę. Jedynie CPU nie wyrabia z VPNem ale mi to nie przeszkadza. Jak byś miał jakieś pytania o aplikacje QNAPa to dawaj znać
 7. @Pawel_15na twoim miejscu zastanowił bym się nad jakimś gotowcem, w QNAPie wszystko osiągniesz bez problemów.
 8. Może jakaś aplikacja korzysta? Ewentualnie poszukaj w którym pliku znajduje się shell_exec i podrzuć tu. A i polecam sprawdzić spójność plików.
 9. Trochę czepianie się z mojej strony Ale mysqltunner polega na statystykach/ustawieniach serwera, to znaczy jak sobie odpalę go to on nie wykona miliona query i zmierzy czas ich wykonania tak żeby autor mógł jest porównać z poprzednim miesiącem. Druga sprawa, wystarczy restart serwera mysql żeby tunner zwrócił nie do końca wiarygodne rady. Do diagnostyki baz, jak najbardziej ale sam w sobie nie wykonuje benchmarku MySQL.
 10. MySQLTuner testuje wydajność? @mcbarlo nie wiem czy takie testy będą oddawać rzeczywistą sytuację na serwerze. Chcesz ten skrypt uruchamiać na środowiskach hostingu współdzielonego? O ile są to serwery dedykowane/VPS to lepiej jest monitorować za pomocą jakiegoś zabbixa zużycie CPU, IO itp. Jeżeli to hosting współdzielony, może monitoring czasu odpowiedzi strony? Coś co minutę lub więcej odwoływało stronę i mierzyło czas odpowiedzi. Ja mam do tego dedykowaną aplikację ale myślę że sporo jest takich Saasów.
 11. Dziś jest piątek, jak wiadomo deployment na produkcję leci w piątek o 16. W przypadku OVH może być troszkę wcześniej.
 12. Najważniejsze jest wdrożenie href lang. https://support.google.com/webmasters/answer/189077?hl=pl
 13. W SYSie są płyty Supermicro czy tudzież takie, które wspierają IPMI, ponieważ można wykupić dostęp do niego. Tylko niestety wykup jest bardzo nieopłacalny.
 14. Nawet teraz w ofercie dedyków (ovh.pl) nie ma zawsze KVM, wszystko zależy od modelu.
 15. Myślę że tak jest skonstruowana oferta i raczej nic tego nie zmieni. Chcesz KVM to kup w ovh.pl za większe pieniążki
 16. Armów dawno nie widziałem w SYS.
 17. Cześć, Czemu chcesz używać VPNa? Chcesz schować jakieś firmowe zabawki czy tunelować ruch z np. za granicy żeby symulować że są w Polsce? Co znaczy dla Ciebie dobre łącze (jaki wolumen X mb/s)?
 18. Albo jak takie testy się powiodą i strona będzie padać, będzie niedostępna to "tester" zarząda okup żeby przestać :D
 19. Powiedz mi co to jest za koszt wywalenia strony za cf i to na VPSie
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.