Skocz do zawartości

Ranking użytkowników

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 14.06.2021 w Odpowiedzi

 1. To podziel się szczegółami/screenami . Bo takie ogólnikowe pisanie uznajemy za czarny marketing i spam .
  2 punkty
 2. fns2 nie działa niestety od czasu sławetnego pożaru OVH. Według dzisiejszego wpisu na stronie freedns.42.pl znaleźć trzeba nowego dostawcę. Pomijając pożar i przeszło 3-miesięczną nieobecność fns2, patrząc na przestrzeni lat (używam freedns.42.pl od 2013 roku lub chyba nawet wcześniej, od lutego 2013 monitoruję dostępność fns1 i fns2 z użyciem własnego monitora regularnie co 2 minuty) serwis ten jest jak na całkowicie darmowe narzędzie bardzo dobry i rzadko zdarzają się przerwy. Tę wczorajszo-dzisiejszą kilkunastogodzinną po tylu latach niezakłóconego korzystania w pełni wybaczam.
  1 punkt
 3. Można jeszcze pozostać przy fns1, usunąć fns2 i dodać inne nsy, które będą zapasowe dla fns1 (wszelkie slave|secondary free dns).
  1 punkt
 4. Jako że fns2 nie działa już dłuższy czas a dokładniej to nie działa od 3 miesięcy to można było się spodziewać że jak fns1 padnie to będzie problem. Domenę którą trzymałem w freedns.42.pl przerzuciłem do Cloudflare. Póki fns2 nie wróci do żywych lepiej korzystać z innych DNS'ów.
  1 punkt
 5. A masz jakieś dowody czy tylko tak rzucasz oskarżenia?
  1 punkt
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.