Skocz do zawartości

Ranking użytkowników

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 17.04.2021 uwzględniając wszystkie miejsca

 1. Nie miałem się już odzywać odzywa... Może podaj o jaki hosting = firmę chodzi i "zaproś ja do wątku" w celu ustosunkowania się do Twojego stanowiska.
  2 punkty
 2. korzystamy z cPanel i u nas również opcja transfer tool jest niedostępna, zamiast tego aktywny jest u nas JetBackup, który również może być przydatny przy migracji.. więc to nie jest tak, że cPanel = transfer tool.. może być, ale nie musi.. czy to nie jest fair? nie uważam tak.. z jakiś powodów Twój hostingodawca nie ma aktywnej tej funkcji, jeśli nie było jej wyszczególnionej w pakiecie usług, nie można mieć do niego o to pretensji
  1 punkt
 3. Jeśli masz dostęp do FTP, SQL, IMAP i w tytule wątku deklarujesz, że "Hostingodawca uniemożliwia migrację" to nie jest to fair z Twojej strony.
  1 punkt
 4. Przyznaję, tytuł wątku jest może nieco niedoprecyzowany. Powinien być dopisek (Transfer-Tool cPanel/WHM). Teoretycznie migracji można dokonać. W praktyce oznacza to kombinowanie ze zgrywaniem baz, plików wszystkich kont e-mail, przekierowań, ustawień, itp. Czy jest sens ? Skoro można tego dokonać w panelu poświęcając na to 3 minuty.
  0 punktów
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.