Skocz do zawartości

Ranking użytkowników

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 18.02.2021 uwzględniając wszystkie miejsca

 1. Skończył się zakaz konkurencji po sprzedaży hekko? Oh, jak ten czas szybko leci ;) Powodzenia, bardzo przyjemna i szybka strona.
  4 punkty
 2. Nie chodzi o samą operację zmiany DNS ... Ale ekstremalnie długim czasem oczekiwania na dostępność stron usługowych panelu.
  2 punkty
 3. Ja tez nie będę ... ale jak już to od strony SEO sugestia - wybrać jeden kanoniczny URL domenowy... https://hostido.pl/ https://www.hostido.pl/ -- Dlaczego warto wybrać kanoniczny adres URL? https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/consolidate-duplicate-urls?hl=pl
  2 punkty
 4. o, nawet nie zauważyłem ze to twórca hekko
  1 punkt
 5. Anty-UX tego panelu powala konkurencję i jest to najwolniejszy panel z jakim się spotkałem.... Każde przeładowanie strony to czekanie kilkanaście sekund... Właśnie maiłem nieprzyjemność zmieniać DNS dlatego o tym pisze... BTW na moje zgłoszenie, że nie można usunąć domyślnej płatności z poziomu ich panelu klienta, po tygodniu dostałem odpowiedz, że muszę to zrobić po prze API
  1 punkt
 6. A to ja nie będę na siłę szukać mankamentów strony, bo widzę, że tu sporo uważnych oczu się znalazło, powiem tylko, że szablon bardzo przyjemny w odbiorze. Mimo tych wszystkich dyskusji o konsolidacji i skupowaniu rynku, które trwają od lat, fajnie widzieć, że powstają nowe marki, że jeszcze są chęci, żeby próbować i przebijać się ze swoją ofertą. Dlatego trzymam kciuki, życzę duuuużo cierpliwości i powodzenia! :)
  1 punkt
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+01:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.