Skocz do zawartości

Ranking użytkowników

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 12.02.2021 uwzględniając wszystkie miejsca

 1. Ten nowy panel to tragedia. Wszystko działa kilka razy wolniej w porównaniu ze starym. Może nawet i ładnie wygląda (kwestia gustu), ale co z tego...
  2 punkty
 2. Dokładnie, w nowszych wersjach musi być precyzyjnie określony bind address, nie działa już jak w starszych rewizjach 0.0.0.0 które podnosiło na każdym ip przypisanym do interface. Pamiętaj o aktywacji SSL dla MySQL oraz warto na firewallu widoczność komunikacji z portem 3306 wydać tylko dla ip, który określiłeś w dozwolonych hostach.
  1 punkt
 3. Jak można płacić PayPalem to wystarczy spokojnie podpiąć debetówkę i możesz wszędzie nią płacić. Kiedyś byłem mocno sceptyczny do tego rozwiązania a dzisiaj korzystam regularnie.
  1 punkt
 4. Ja także nie słyszałem, żeby były jakieś problemy z kartami debetowymi. To, że na stronie pisze "karta kredytowa", to neologizm (jak np. google'ować). Po prostu większość dorosłych Amerykanów posługuje się kartami kredytowymi do takiego stopnia, że stało się to normą. Dzięki faktowi, że dużo startupów jest amerykańskich, określenie rozpowszechniło się po świecie anglojęzycznym. W 99% przypadków, gdzie pytają o kartę kredytową, można użyć karty debetowej, i zadziała bez problemów. Na liście VPS'ów "na godziny" zabrakło Google Compute Engine, gdzie jest nalicz
  1 punkt
 5. Hej, karta kredytowa != karta debetowa. W europie chyba żaden provider nie robi problemów z debetówkami. Jak masz skończone 18 lat to możesz założyć revoluta i będziesz miał debetówkę za darmo. Z EU jeszcze Hetzner/OVH. W OVH wgl jest troszeczkę inaczej. Jak robisz projekt w public cloud musisz doładować konto kwotą ~40zł z np debetówki czy paypala czy chyba zwykłym przelewem.
  1 punkt
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.