Skocz do zawartości

Ranking użytkowników

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 13.01.2021 uwzględniając wszystkie miejsca

 1. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/marcin-kusmierz-prezes-shoper-pl-opinie-kto-to-jest Klienci Shopera niech się przygotowują na podwyżki cen usług.
  1 punkt
 2. @theqkash tak dokładnie napisałem: Przypominam, że DNS Anycast to oprócz technologii Anycast także: 1) komercyjny SSL od Certum/Asseco, 2) zabezpieczenia DNSSEC, DNS over TLS 3) zabezpieczenia poczty m.in. DKIM i DMARC, 4) zabezpieczenie CAA, i tak dalej.
  1 punkt
 3. Przeciwnie, wejście CF do gry wprowadza pewną równowagę do TOP3. Scalanie przesadnie rozdrobnionych marek jest procesem nieuniknionym i dowodem dojrzewania rynku.
  1 punkt
 4. Dzień dobry, Jako że niektórzy rozpaczali po wczorajszym komunikacie na temat zakończenia zbiórek, uspokajam - żadne zmiany w dowodzeniu nie nastąpiły. Wprowadzone zostaną nastomiast pewne nowości i zmiany mające na celu rozbudowę i rozszerzenie działalności serwisu. 1. Jesteśmy w trakcie przygotowywania portalu tematycznego, który zostanie uruchomiony pod adresem rootnode.pl - znajdą się tam bieżące newsy ze świata hostingu w Polsce i na świecie, a także nowinki technologiczne, poradniki i rozmaite czytanki zarówno dla hostingowych nerdów jak i dla zwykłych śmie
  1 punkt
 5. @jvr - @Pawel_15 chodziło chyba o czasy przed home.pl, gdy webhosting był jeszcze "niezależny". Ale powiem szczerze, ja nie pamiętam czy oni mieli jakiś portal. Powiem szczerze, mi akurat brakuje jakiegoś portalu o IT, ale nie nastawionego na PC konsumenta. Niestety obecnie prasy IT w praktyce niema, ich "cyfrowe wydania" to w praktyce ctrl+c/v materiałów prasowych. A blogosfera to PC/Gaming, programowanie czy web/UX. Jakieś materiały by móc sensownie dobrać sobie np. model OPT czy go skonfigurować (jeśli nie korzystamy z sprzętu operatora) to margines.
  1 punkt
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+01:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.