Skocz do zawartości

Ranking użytkowników

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 14.12.2020 uwzględniając wszystkie miejsca

 1. Odpowiem jako klient, Kru mnie może poprawić. Shell jest w najwyższym pakiecie Cloud Premium (mogę potwierdzić że jest i działa). Cena za przedłużenie za 1 rok po promocji jest w cenniku: https://www.kru.pl/CennikUslug.pdf i jest to dokładnie ta cena która jest za 3 lata (np. 500zł/rok Cloud Premium). Ale z doświadczenia powiem, że można negocjować. Ja nie miałem zamiaru przedłużać i po rezygnacji dostałem lepszą ofertę.
  1 punkt
 2. Przeciwnie, wejście CF do gry wprowadza pewną równowagę do TOP3. Scalanie przesadnie rozdrobnionych marek jest procesem nieuniknionym i dowodem dojrzewania rynku.
  1 punkt
 3. Mam serwer dedykowany w SN, po atakach które szły na moją maszynę odczuwam wrażenie że bardzo ktoś się postarał przy poprawie filtracji u nas (w moim domyśle atak wpływał na inne elementy ich infrastruktury). Osobiście mogę polecić.
  1 punkt
 4. Zwiększamy limit pamięci RAM dla pojedynczego procesu PHP do 2 GB Limit pamięci RAM, którą można wykorzystać dla pojedynczego procesu PHP, stanowi dość często barierę, która uniemożliwia korzystanie z różnego rodzaju wymagającego oprogramowania na serwerach wirtualnych. W nazwa.pl przełamujemy kolejne granice, które mogły trapić użytkowników takich usług. To, co było dotychczas osiągalne głównie w przypadku serwerów VPS lub dedykowanych,
  1 punkt
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+01:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Regulamin, Polityka prywatności.