Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 01.05.2019 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Ok, czas na męskie decyzje. Konta @arokado @ttoma @Maggy @tomenka otrzymały blokadę pisania na forum, jako że są powiązane z pewną agencją marketingową, która jak widać działa w taki a nie inny sposób. Każde kolejne konto o podobnym charakterze piszące tutaj w taki sposób spotka podobna kara. W konsekwencji pracy tej agencji marketingowej, jeśli ta "zabawa" się nie skończy, temat zostanie czasowo zablokowany.
 2. 1 punkt
  Najprościej osiągniesz to poprzez minio.io w dodatku będziesz kompatybilny interfejsowo z S3.
 3. 1 punkt
  Jeśli szukasz czegoś za free na start z pełnym dostępem do konta roota ( sam administrujesz VPS) , to zobacz AWS Free Tier > https://aws.amazon.com/free/
 4. 1 punkt
  Taki atak jest prosty do odparcia. Polecam na początek: - ograniczyć dostęp do adresów Cloudflare (żeby atakujący nie mógł pominąć), lista adresów https://www.cloudflare.com/ips/ - stworzyć Page Rule typu Cache Everything na atakowanym adresie https://dash.cloudflare.com/?zone=page-rules - dodać powtarzające się User-Agenty do 'User Agent Blocking' https://dash.cloudflare.com/?zone=firewall/tools - utworzyć regułę rate-limiting na stronę główną blokującą po np. 10 requestach na minutę https://dash.cloudflare.com/?zone=firewall/tools - (opcjonalnie) zmienić IP serwera
 5. 1 punkt
  Jak IP jest znane atakującemu to CloudFlare nic wam nie pomoże bo atak jest prosto na wasz IP z pominięciem Cloudflare. Zmieńcie IP, pogadajcie z hostingiem czy mogą na firewallu zablokować ruch spoza Cloudflare i wtedy bawcie się anty DDoSem w Cloudflare. W tanich hostingach dobrego anty DDoS nie ma, ktoś już wspomniał myDevil i chyba niewiele więcej. Sądzę, że dla was najlepsza opcją to jednak będzie VPS. Nie dość że nie ma problemu z zakupem na miesiąc (nawet w OVH) to macie jeszcze wszystko pod kontrolą. Dziwną macie tę developerkę, ze jeszcze nad tym pracujecie, a już was ktoś atakuje. Nie możecie uruchomić na to oddzielnego hostingu do testów, pod losowa domeną, gdzie dane będą znane tylko tym co nad tym pracują?
 6. 1 punkt
  Dziwne, ze Cloudflare wszystko przepuszcza. Może wasz adres IP wypłynął? Cloudflare wam zadziała tylko pod warunkiem, że cały ruch przepływa przez Cloudflare, a to wymaga żeby adres IP pozostał nieznany. Spróbuj może w obecnym hostingu żeby blokowali na firewallu cały ruch spoza Cloudflare. Możecie też uruchomić jakiegoś VPSa i tam już macie dostęp do firewalla.
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.