Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 08.02.2018 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  Nie wiem jak wygląda u Ciebie sytuacja z obciążeniem serwera ale może oferta Ci przypasuje. Zapoznaj się z ofertą Elastycznego Web Hostingu od dHosting.pl. Za 246 PLN brutto rocznie dostajesz do dyspozycji 50GB powierzchni na dyskach SSD, LiteSpeed, 1GHz procesora i 1GB RAM. W razie większego zapotrzebowania na moc czy powierzchnie możesz (ale nie ma przymusu ) zwiększyć przydzielone ci zasoby na określony czas i do określonej przez Ciebie kwoty. Wsparcie techniczne jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie zarówno via helpdesk jak i via telefon. Nie naciągają na dodatkową kasę, zawsze dobrze doradzą, odpisują nawet w późnych godzinach nocnych (czy jak kto woli we wczesno-porannych:) ). Jestem ich zadowolonym klientem od roku i zamierzam nim zostać na dłuższe lata. Powiedzenie "kto zostanie raz naszym klientem zostanie nim na dłużej" w pełni się sprawdza Zapoznaj się z ofertą a w razie pytań możesz napisać do użytkownika @dhosting.pl gdzie uzyskasz odpowiedzi na interesujące cię pytania. Jeżeli chodzi o mZone.uk to jest to firma brytyjska prowadzona przez naszego rodaka od chyba 2006 roku. Pomoc techniczna odpowiada zarówno w języku polskim jak i angielskim.
 2. 1 punkt
  @Artur Pajkert Hekko.pl Ew jako opcja "Wykonaj wszystkie testy" (oprócz ręcznego wybierania co) i potem to teście "Wykonaj kolejny etap testu", tak by kliknąć 5-6 razy dalej i mieć potem 1 planszę wyników.
 3. 1 punkt
  Skrinów już nie będę wrzucał (chyba, że ktoś nie uwierzy), ale na najtańszym koncie https://hostinghouse.pl/ wszystko jest na zielono (czy to na myisam czy na innodb)
 4. 1 punkt
  Cześć i czołem rootnode! Z okazji czarnego piątku tylko dziś na wszystkie nasze konta hostingowe dajemy aż 80% rabatu. Kod do zamówienia: BlackFriday. Do zobaczenia na https://hostinghouse.pl/ IMAGINIO Sp. z o. o. ul. Partyzantów 17/2A 75-411 Koszalin NIP: 6692517454 KRS: 0000427463 Regon: 321251162
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.