Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Wczoraj
  2. Najgorsze jest w tym wszystkim to , że czynniki mające wpływ na pozycje strony zmieniają się i ciężko jest samemu dojść do skutecznej metody pozycjonowania
  3. thekrzos

Opinie o nazwa.pl

Od dwóch lat walczę z nimi o usunięcie danych osobowych. UODO nie odpowiada na maile, nazwa dalej przysyła spam. Twierdzą, że mam nadpłatę na koncie, nie chce od nich tych pieniędzy, oni chcą mój numer konta (kolejne dane osobowe) by ją zwrócić (jakieś grosze... Oczywiście nie potrafią wysłać tej nadpłaty korzystając z danych osobowych które posiadają (przekazem pocztowym....) Co zrobić w takiej sytuacji? Prośby, groźby nie pomagają.
  4. u mnie VPS na chwilę obecna na szczęście ok, chyba że nie zauważyłem jakiś problemów wcześniej
  5. Ponowna awaria od wczoraj cały panel zablokowany, dobrze, że przynajmniej serwery działają
  6. Ostatni tydzień
  7. l3szcz

Opinie o nazwa.pl

Zapewne straciliby kogoś kto im dużo płaci Na dobrą sprawę to widać jakie mają podejście do klienta -- nie życzę im źle, ale ten statek już dawno tonie i nie ma jak się uratować z tego co widzę bo propaganda sukcesu leci równie mocno co ta z TVP.
  8. Już jesteśmy w kontakcie
  9. Seo poszło do Was zapytanie ofertowe Pozdrawiam i liczę na więcej opinii
  10. Hej, Część z Was zapewne kojarzy nasze bestsellerowe serwery, czyli DO-32 i SP-67-LE. Tak się składa, że są one ponownie dostępne w naszej ofercie. Dla zainteresowanych przesyłamy ich specyfikacje: Serwer dedykowany DO - 32 Procesor: Intel Xeon E3-1245v5 - 4/8t - 3.5GHz /3.9GHz 32 GB RAM Dyski: SATA, SSD Już od 221,99 PLN netto / m-c Serwer dedykowany SP-67-LE Procesor Intel i7 6700K 32 GB RAM Dyski: SATA, SSD Już od 221,99 PLN netto / m-v Maszyny można je zamówić na naszej stronie. Nie zwlekajcie, ilość serwerów jest mocno ograniczona.
  11. Tylko coś takiego znalazłem: https://github.com/Static3512/SSHCBot
  12. Mam takie pytanie czy jest realne zrobienie integracji bota z discorda do sterowania np. vpsem przez ssh oraz czy może jest już jakieś gotowe rozwiązanie?
  13. sempre

Opinie o nazwa.pl

Ostatnio na główną skrzynkę pocztową otrzymaliśmy od pewnej agencji jednorazową niezamówioną informacje handlową (czytaj spam) wysłaną za pośrednictwem serwera nazwy. Zgłosiliśmy te kwestię do IOD nazwy wraz z kopią eml i dostaliśmy taką o to odpowiedź: Według inspektora ochrony danych nazwy jednorazowe wysłanie spamu za pośrednictwem ich serwerów to nie jest przesłanka do podjęcia jakichkolwiek kroków wobec nadawcy spamu, chyba powinno to działać trochę inaczej, co o tym myślicie?
  14. Odpowiem oficjalnie ze strony SeoHost.pl, ale zachowując obiektywizm i etykę więc liczę, że moderacja zaraz nie przystąpi do cięcia 1. Co do supportu staramy się wyznaczać wysokie standardy. Pomagamy często ponad zakres, którego można oczekiwać jako wliczony w usługę. Staramy się aby każdy był zadowolony. Nasz zespół podchodzi emocjonalnie i po prostu nam zależy. Nie wiem czy można więcej chcieć? 2. Sprzęt - poza ofertą SEO Europa, wszystko jest w Polsce w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie centrów danych. Pracujemy na wysokiej klasie serwerach Supermicro i Dell. Wyłącznie sprzęt najmniej awaryjny. Pod tym względem na pewno lepiej się nie da. 3. Łącza nie są przeciążone, jest spory zapas mocy. Do tego jako nieliczni oferujemy ochronę firewall AntyDDOS RADWARE. Wiem, że AntyDDOS ma wielu ale RADWARE to klasa sama w sobie i różnica jest spora na plus naszego systemu. 4. Ceny ... tutaj należy wyjść z założenia ważenia jakości do ceny. Nominalnie na pewno nie będziemy najtańsi bo się nie da świadczyć w wyjątkowo niskich cenach usług na tym poziomie (sprzęt, DC, support). Biorąc pod uwagę inne czynniki, obiektywnie uważam, że stosunek ceny do tego jest atrakcyjny. Zachęcam do kontaktu na bok@seohost.pl najlepiej prosząc o przekierowanie do mnie i w nawiązaniu do tego forum. Chętnie czy to telefonicznie czy mailowo pomogę, dobierzemy indywidualnie warunki i będziesz kolejnym bardzo zadowolonym użytkownikiem ... jak u przyjaciół, bo tak podchodzimy Zapraszam i pozdrawiam, Damian Manikowski SeoHost.pl
  15. https://www.ecohost.pl/hosting-reseller/ Mają chyba wszystko co wymieniłeś - 15GB dysku, 150GB transferu, kopie zapasowe, darmową migrację i directadmina, koszt 200 zł netto rocznie.
  16. Łącza/sprzęt - przeważnie serwery z OVH zagraniczne i polskie DC. Ja korzystałem tylko z hostingu seo - i do tego celu świetnie sie sprawdzał - czasem zamulał i choć dość rzadko to zdarzały się przerwy. Jak na hosting SEO to i tak dobrze sobie radził. W przypadku zwykłego hostingu lub reseller podejrzewam ,że jakość usług może być wyższa (zapewne mniej obciążone serwery) ale to tylko moje przypuszczenia . Potrzebowałem kilka razy pomocy jak np dodanie mojego IP do białej listy w DA czy przekierowanie kilkudziesięciu domen na jeden folder (swoja drogą chyba brak tego w DA z poziomu zwykłego klienta a szkoda) - nie było problemu, zazwyczaj jeszcze tego samego dnia administrator wykonał wszystko o co prosiłem...raz zdarzyło się ,że wykonał w nocy więc na następny dzień :). Jak dla mnie na plus.
  17. Ja mogę tylko potwierdzić ,że warto skorzystać z oferty vipower - pełen profesjonalizm ... co prawda korzystałem z VPS ale obsługa i jakość usługi na wysokim poziomie.
  18. Witam, oferta: https://vipower.pl/Konta-Reseller - pakiet "VIRS STARTER" z obniżoną pojemnością do 10 Gb + zniżka - podejrzewam że koło 220 PLN netto / rok Backupy oczywiście wykonujemy codziennie Istnieje możliwość przetestowania usługi w bezpłatnym okresie testowym. W przypadku migracji, pomożemy bezpłatnie. Jeżeli jesteś zainteresowany to załóż konto i odezwij się do nas przez system zgłoszeń. Pozdrawiam.
  19. W celu nadania tej tabeli większego sensu postanowiłem o wyraźnym wyróżnianiu firm, które starają się wychodzić naprzeciw Klientowi i oferować jak najwięcej. Oznacza to, że jeśli firma spełnia wszystkie kryteria, zostanie podświetlona w tabeli. Myślałem też o tym, żeby zrobić monitoring tych firm, ale musiałbym do tego podejść odpowiednio, żeby nie naruszać wizerunku żadnej z tych firm, bo robię to w sposób nieprawidłowy, nieobiektywny i uzależniony np. od moich serwerów. W ramach uprzejmości najpierw wyślę zapytanie do każdej firmy o pozwolenie na prowadzenie takowego monitoringu (jeśli nie -- po prostu nie będzie uwzględniona w tabeli). Średni SLA podany raz na pół roku będzie aktualizowany w tabeli. Chciałbym również skupić się na dostępności innych języków niż PHP, chociażby jak Python, Node.js czy Ruby. W dzisiejszych czasach kiedy mamy do czynienia z coraz większą aplikacji webowych niepisanych już w PHP, myślę że to stało się decydującym czynnikiem w procesie wybierania hostingu dla swojej witryny internetowej. Jako że nie każdy hosting ma odpowiednie zasoby w celu pisania paneli i wsparcia dla owych języków, będę uwzględniał także hosting VPS. Posłużę się również TOP100 od rootnode i postaram się uwzględnić kolejne hostingi Jestem otwarty na wszelkie propozycje jak i sugestie dot. co moge tu zmienić. Chciałbym, aby każdy miał łatwiejszy wybór dostawcy i większą świadomość odnośnie tego jak duży jest polski rynek hostingowy - a także jak niesamowity pod względem oferowanych możliwości i specyfikacji można tu zobaczyć.
  20. Wątpię w to aby ktoś ci zaoferował konto typu ressler za max 200zł rok. W samym hekko ressler 10GB kosztuje 149zł więc... u normalnego hostingu tym bardziej nie ten budżet
  21. Witam, Proszę o opinie nt. firmy seohost.pl - Jak wygląda szybkość obsługi? - Sprzęt - Łącze - Ceny W porównaniu do konkurencji. Dziękuje, Pozdrawiam (pytam ponieważ nie znalazłem mimo wyszukiwania takiego tematu oraz jestem zainteresowany ich usługą reseller oraz przeniesieniem domen)
  22. Niestety Smarthost odpada - potrzebuje mniejszej pojemności: 10GB twardy w zupełności wystarczy, transfer 100 GB / miesiąc również. DA bo Cpanelu nie widziałem już daaawno i nie chce mi się uczyć od nowa. Również przeniesienie wszystkiego na głowie nowego usługodawcy. Na dzień dzisiejszy wszystko wygląda tak: Zaj. Max Pojemność (MB) 4702.3 20480 Ilość plików 35765 1000000 Transfer (GB) 0.7388 200.00 E-mail'e 14 nielimitowane Konta FTP 6 nielimitowane Bazy danych 3 nielimitowane Domeny 6 nielimitowane Użytkownicy 5 Czekam nadal na oferty. Interesuje mnie oferta do 150-200 PLN / year.
  23. Tom X

Opinie o nazwa.pl

1&1 od samego początku chciał w PL prowadzić ten swój januszowy biznes (słabo i drogo) i ostatecznie to robi, tylko pod inną marką (polecam zerknąć na skład rady nadzorczej przejętej spółki). Natomiast przyszłość nazwy jest wciąż otwarta i stawiam orzechy przeciwko dolarom, że też będzie przejęcie. Natomiast sam rynek hostingowy, w który celują dwie największe w PL spółki zmienia się. Czy, powiedzmy, fryzjerowi, mechanikowi samochodowemu potrzebny jest dzisiaj hosting? Domenę kupi sobie tam gdzie tanio, pocztę (bardzo dobrą) kupi sobie w GApps. Wizytówkę wystruga sobie w Google Moja Firma oraz na Facebooku. Z kolei biznes, który potrzebuje jakości i zatrudnia bądź korzysta z usług profesjonalistów z branży, nie kupi kiepskiej i drogiej usługi z kiepskim supportem. Dlatego uważam, że nasz rynek hostingowy czekają turbulencje.
  24. Niestety więcej osób tak robi na tym forum, na szczęście da się to łatwo "wychwycić". No ale nic, koniec offtopica.
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki korzystania z serwisu, Regulamin, Polityka prywatności.